SMS pôžičky


SMS Pôžičky

Pôžičky cez sms - rýchla a výhodná záplata na čas do výplaty...

  • Pôžičky pre zamestnaných,
  • pôžičky pre inv.dôchodcov,
  • pôžičky pre mamičky na MD –
je spôsob, ako rýchlo a jednoducho získať peniaze len zaslaním sms!

Každý z nás už určite zažil situáciu, kedy súrne a rýchlo potreboval finančnú hotovosť a do výplaty chýbalo ešte pár dní.. Pocit strachu a hanby, pri predstave osloviť kamaráta alebo kolegu v týchto situáciach zažíva asi každý. Teraz je na trhu nová možnosť – pôžičky od SMSCREDITS.SK. To je spôsob, ako diskrétne získať peniaze a to jednoducho len cez sms. Sms pôžičky je najrýchlejšie riešenie nečakanej situácie. Jednorázová registrácia, žiadosť o pôžičku – všetko len cez sms... Nie je to pohodlné? Je možné, že na získanie peňazí stačí jednoduchá sms ? Je to možné len u SMSCREDITS. Už nepotrebujete k vybaveniu pôžičky internet, počítač, vypisovanie formulárov, žiadostí, či uhrádzať registračné poplatky. Naša spoločnosť sa prispôsobuje ľuďom a snaží sa klientom čo najviac uľahčiť možnosť získať sms pôžičku rýchlo, pohodlne a bez straty času. Taktiež sa neobohacuje na klientoch navýšením cien za sms správy. Ceny za sms a hovory sú spoplatnené štandardne podľa cenníka Vášho mobilného operátora, takže nepreplatíte nič navyše.

Stať sa klientom a využívať pôžičky cez sms kedykoľvek a kdekoľvek, je pre každého z nás možnosť, ako nebyť odkázaný na termín výplaty alebo dúfať, že mi niekto požičia, keď súrne potrebujem..

Poskytované sumy pôžičiek od 20-350€ a lehota splatnosti 5, 10 alebo 15 dní je nastavená tak, aby mal každý možnosť využívať sms pôžičky v takej výške, ako potrebuje a na také obdobie, na aké mu finančné prostriedky chýbajú. V prípade, že nečakane nemôžeme vrátiť do zvolenej lehoty celú sumu sms pôžičky, je výhodné využiť predlženie pôžičky uhradením len minimálneho poplatku a tak nemať obavy, z čoho vrátiť, keď nie je dostatok peňazí. Takto predlžovať lehotu splatnosti sms pôžičky sa dá až po dobu 3 mesiacov.

Napriek tomu, že SMSCREDITS má najvýhodnejšie poplatky v krátkodobých pôžičkách na SK trhu, navrhol pre klientov unikátny vernostný program, ktorý zaručuje výhodnejšie poplatky pri častejšom čerpaní sms pôžičiek. Čím viac služby pôžičky využívate, tým lepšie podmienky pôžičiek máte.

Ďalšia z výhod sms pôžičky je, že keď nečerpáte žiadnu pôžičku, nemáte žiadne povinnosti ani záväzky. Žiadne mesačné poplatky ani paušály za vedenie účtu neplatíte. Je naozaj výhodné, že sa nemusíte viazať a nemáte povinnosti platiť za niečo, čo nevyužívate.

Jednoducho – byť klientom SMSCREDITS prináša pocit, že je tu niekto, na koho sa môžeme kedykoľvek obrátiť.

Pôžičky cez sms od SMSCREDITS je to, čo na trhu chýbalo a teraz je tu, tak prečo to nevyužiť?

Pôžičky Rýchla pôžička cez sms
KEĎ UVAŽUJETE NAD POŽIADANÍM O SMSPÔŽIČKU, NAJSKÔR REÁLNE A ZODPOVEDNE ZHODNOŤTE SVOJE MOŽNOSTI VRÁTENIA, ČI STE SCHOPNÍ DODRŽIAVAŤ NAMI POSKYTOVANÉ KRÁTKODOBÉ TERMÍNY SPLATNOSTI, ABY STE MOHLI NAŠE SLUŽBY VYUŽÍVAŤ NEOBMEDZENE AJ V BUDÚCNOSTI.